Renovace světlometů

Zbavíme se nažloutlého efektu a přiblížíme se k podobě nových světel. Renovace světlometů – světla se musí několika krokově brousit a leštit. Následně naneseme ochranu v podobě keramické ochrany nebo PPF – čirá ochranná fólie. Zašlý světlomet kazí autu celkový vzhled a sráží mu hodnotu. Ovšem to není jediný problém, druhý může klidně nastat i na technické kontrole. Postaráme se o vaše světlomety, víme, co je s každým světlem zapotřebí ke skvělému výsledku.

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

  • Renovace světel se skládá z určitých postupů. Světla se musí brousit pod vodou smirkovým papírem, zrnitost vždy volíme podle stavu světel.
  • Po zbroušení povrchu do nejlepší možné podoby jsou světla leštěny a zbaveny pozůstalých škrábanců z broušení.
  • Leštíme provádíme x krokově, abychom docílili skvělého výsledku.
  • Následně je velmi důležité světla ochránit/zakonzervovat, aby se efekt zažloutlého/zmatněného světla nevrátil za chvíli zpět.
  • Konzervaci světel provádíme tuhým syntetickým voskem – v ceně.
  • Pro delší trvanlivost doporučujeme na světla aplikovat alespoň keramickou ochranu, která prodlouží životnost zrenovovaných světel. Příplatek činí 240 Kč/světlo. Pokud chcete světla ochránit nejlepším možným způsobem, zvolte PPF – čirá ochranná fólie, příplatek 1000 Kč/světlo (chrání světlo před poškozením od kamínků, okolních vlivů, slunečním zářením). Životnost fólie 10let. Samohojivá funkce – škrábance se pod určitou teplotou zacelí.

450 Kč/ks

nebo

1250 Kč/ks

Jak zjistit cenu renovace světlometů na vašem voze?

Světla musíme vidět, abychom mohli říct, kterou metodou se budou světla renovovat. Každé světlo má jinou tvrdost, tloušťku ochranné vrstvy apod. Některá světla už mohla být renovována někým jiným v minulosti. Také záleží na vámi požadovaném výsledku, to všechno ovlivňuje cenu.

Čistíme také sedačky a koberce – více najdete na vonavebydleni.cz