PPF Ochranná fólie laku vozidla XPEL

PPF – paint protection film – ochranná průhledná fólie laku, která ochrání vozidlo i před mechanickým poškozením laku. Fólie je schopná ochránit vozidlo před odletujícími kamínkami, hmyzem, ale i neopatrnými kolemjdoucími. PPF má vlastnost self healingu – působením tepla se zacelují menší škrábance. Také chrání vozidlo před UV zářením a lak zůstane pod fólií jako nový několik let.

PPF Čirá ochranná fólie laku xpel

Paint Protection Film, čirá polyuretanová fólie má o dost větší tloušťku než lak na vozidle, nemění lesk ani odstín vozidla, je takřka okem nerozeznatelná. Nejčastější využití fólie je na přední části vozidla – nejnamáhavější místa na vozidle, což je přední nárazník, kapota, zrcátka a blatníky. Auto se samozřejmě dá potáhnout fólií celé, včetně lakovaných míst v interiéru, dekorativní lišty, odkládací místa u středového panelu apod. Jedná se o nejlepší možnou ochranu, který si můžete na vůz nechat nainstalovat.

Certifikované Aplikační centrum XPEL OSTRAVA

Jsme certifikované aplikační centrum PPF ochranné fólie XPEL na vozidla v Ostravě.

PRECUT - PŘEDŘEZANÁ FÓLIE laku XPEL

Xpel se řadí mezi špičku PPF ochran. Díky perfektní technologii nemusíme fólii řezat na laku. Fólie je předřezaná na plotru přesně podle Vašeho vozidla – poté aplikovaná bez řezání na laku. Díky této technologii není žádné riziko poškození Vašeho auta.

Telefon

+420739774847

Objednejte si termín - těšíme se na Vás

např. BMW E92 M3
Přesnou cenu zjistíte po konzultaci. Děkujeme.